Red Faction Guerrilla Re-Mars-tered (PC) Klucz Steam
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Red Faction Guerrilla Re-Mars-tered (PC) Klucz Steam

  • W ramach zakupu produktu cyfrowego otrzymasz wyłącznie klucz do gry.
  • Po złożeniu zamówienia i pomyślnym zweryfikowaniu płatności, klucz do gry zostanie przesłany na Twój adres e-mail.
  • Gra wymaga połączenia z internetem oraz konta Steam.

Akcja Red Faction: Guerrilla rozgrywa się 50 lat po finałowych wydarzeniach z oryginalnego Red Faction. Gracz wciela się w rolę rebelianta należącego do niedawno odbudowanego ruchu Red Faction, który walczy o wyzwolenie spod jarzma opresji Earth Defense Force. Red Faction: Guerrilla na nowo definiuje granice rozgrywki opartej na destrukcji dzięki ogromnemu, otwartemu światu, szybkiej, partyzanckiej walce oraz realistycznym zniszczeniom.

Partyzancka wojna w otwartym świecie - to Ty decydujesz z kim, kiedy, gdzie i jak walczyć. Wykorzystuj taktyki partyzantki, improwizowane uzbrojenie oraz zmodyfikowane pojazdy, by przeprowadzać rebelianckie najazdy na obiekty EDF. Atakuj wroga na podstawie preferowanego stylu gry, podejmuj misje w dowolnej kolejności lub angażuj się w niszczycielskie działania, by osłabić kontrolę EDF na Marsie.

Strategiczna destrukcja - niszcz, by zdobywać przewagę taktyczną. Zastawiaj zasadzki lub wykorzystuj wybuchową reakcję łańcuchową, by atakować twierdze wroga i na stałe zmieniać środowisko gry. Improwizuj w locie, robiąc użytek z opartego na fizyce w pełni dynamicznego systemu zniszczeń: wysadzaj dziury w ścianach lub podłodze, by przygotowywać zasadzki albo uciekać, rozwalaj schody, by powstrzymywać prześladowców i przebijaj się pojazdami przez zburzone ściany.

Zmieniająca się rozgrywka - stwórz swoją własną ścieżkę w stale zmieniającym się krajobrazie, opracowując na bieżąco strategię walki. Łącz ze sobą różne style gry, pojazdów, broni oraz materiałów wybuchowych, by pokonać EDF.

Niesamowita sceneria w stylu SF - zwiedzaj ogromny, bezlitosny krajobraz Marsa, od opustoszałej kopalni w sektorze Parker po pełną blasku stolicę EDF, Eos. Następnie przedzieraj się przez podatny na zniszczenia, otwarty świat, w którym roi się od sił EDF, bojowników ruchu oporu Red Faction oraz uciemiężonych osadników, którzy znaleźli się w ogniu krzyżowym wojujących frakcji.
Walka wieloosobowa - gdy wystawisz na próbę swoje umiejętności walki partyzanckiej w szerokim spektrum niszczycielskich trybów walki dla wielu graczy, nikt się przed Tobą nie ukryje.

Zremasterowane elementy gry:

• Całkowicie zmodernizowana grafika - w tym w pełni przerobione tekstury oraz funkcje graficzne dodające np. mapy typu specular
• Ulepszone renderowanie cieni
• Ulepszone oświetlenie
• Przerobione cieniowanie oraz postprocessing
• Wsparcie dla natywnej rozdzielczości 4K zapewniające najlepsze i najnowocześniejsze doświadczenie destrukcji na Marsie w historii

Kaiko Games
a7bc6876d494f50c7f390f50b8bfdfa3
Producent
Kaiko Games
Wydawca
THQ Nordic
Wersja gry
Cyfrowa
Platforma
Microsoft Windows
Gatunek gry
Akcja
Nośnik
Klucz Steam
Tryb gry
Singleplayer, Multiplayer
Data wydania
3 lipca 2018
Wersja językowa
Angielski, Polski
Przedział wiekowy
16+
Wymagania sprzętowe (rekomendowane)
Intel Quad Core 3.0 GHz, 8 GB RAM, karta grafiki 2 GB GeForce GTX 660, 32 GB HDD, Windows 7 / 8 / 10
Wymagania sprzętowe (minimalne)
4 GB RAM, karta grafiki 1 GB GeForce GTX 460, 32 GB HDD, Windows 7 / 8 / 10, Intel Dual Core 2.5 GHz
chat Komentarze (0)