Monkey King: Hero Is Back (PC) Klucz Steam
zoom_out_map
Monkey King: Hero Is Back (PC) Klucz Steam

Monkey King: Hero Is Back (PC) Klucz Steam

Termin wysyłki: Natychmiast po opłaceniu

• W ramach zakupu produktu cyfrowego otrzymasz wyłącznie klucz do gry.

• Po złożeniu zamówienia i pomyślnym zweryfikowaniu płatności,
  klucz do gry zostanie przesłany na Twój adres e-mail.

• Gra wymaga połączenia z internetem oraz konta Steam.

Opis

Monkey King: Hero Is Back

Pojawił się nowy rozdział w chińskiej legendzie "Podróż na Zachód". Ta adaptacja oparta jest na bijącym rekordy CG w 2015 r. chińskim filmie animowanym MONKEY KING: HERO IS BACK i opowiada o samym Wielkim Mędrcu, Sun Wukongu, nowo uwolnionym po 500 latach uwięzienia, który wraz z Liuerem, młodym chłopcem, który wygląda na Monkey King rusza w podróż, która zbliża ich do siebie.

Gra zawiera nowe odcinki, które nie zostały pokazane w oryginalnym filmie. Łączy epicką, chińską mitologię z efekciarską i zabawną akcją kung fu, tworząc niesamowitą przygodę!

Cechy gry

• Gracze będą odkrywać 10 zupełnie różnych poziomów pełnych szybkich akcji, obszernych miejsc pełnych zagadek i epickich konfrontacji z bossami.

• Wciel się w Małpiego Króla , Sun Wukonga. Posiądź niesamowite umiejętności i przedmioty, dokonuj zjawiskowych sztuczek i przyprawiających o uśmiech akrobacji. Kontratakuj za pomocą QTE. Wszystkich fanów chińskich sztuk walk czeka prawdziwa uczta!

• Odblokuj umiejętności podczas awansowania i zyskaj potężną super męskość, magiczną laskę do doskonałych pocisków bojowych i ogniowych, aby ciskać w wrogów.

• Uzyskaj pełne wrażenia kinowe i wiele więcej! Sceny z filmu oraz niespotykane dotąd treści w połączeniu z najwyższej klasy głosem działającym we wszystkich głównych językach.

Specyfikacja
MKHIB
Producent
Hexa Drive
Wydawca
Oasis Games
Platforma
PC
Gatunek gry
Akcja
Nośnik
Klucz Steam
Tryb gry
Singleplayer
Data wydania
17 października 2019
Wersja językowa
Angielski, Polski
Przedział wiekowy
12+
chat Komentarze (0)