Red Dead Redemption 2 (PC) Klucz aktywacyjny
zoom_out_map
Red Dead Redemption 2 (PC) Klucz aktywacyjny

Red Dead Redemption 2 (PC) Klucz aktywacyjny

Termin wysyłki: Natychmiast po opłaceniu

• W ramach zakupu produktu cyfrowego otrzymasz wyłącznie klucz do gry.

• Po złożeniu zamówienia i pomyślnym zweryfikowaniu płatności,
  klucz do gry zostanie przesłany na Twój adres e-mail.

• Gra wymaga połączenia z internetem, konta Rockstar Games Social Club oraz aplikacji Rockstar Games Launcher.

Opis

Red Dead Redemption 2

Red Dead Redemption II na PC przenosi gracza na Dziki Zachód, do roku 1889. Oto Arthur Morgan ze swoją bandą podróżują z miasta do miasta prosząc się o kłopoty. Kiedy jednak w Blackwater dochodzi do solidnego niepowodzenia, cała banda musi ratować się ucieczką. Łowcy nagród idą za nimi krok w krok. Teraz wszystko zależy od gracza.

To jego decyzje mają tutaj kluczowy wpływ na rozgrywkę i jej przebieg. Kierując protagonistą wybieramy swoją drogę, optując pomiędzy lojalnością wobec kumpli z grupy przestępczej, a moralnością. Gra oferuje naprawdę ogromny, otwarty świat. Na każdej drodze znajdzie się również wiele zadań pobocznych. Produkcja trafiła na konsole PlayStation 4 i Xbox One na długo przed premierą na PC. Teraz produkcja wylądował również na komputerach osobistych!

Red Dead Redemption 2, doceniona przez krytyków spektakularna gra od Rockstar Games i najlepiej oceniany tytuł tej generacji konsol, od teraz dostępna w wersji na PC z dodatkową zawartością w trybie fabularnym, ulepszoną grafiką i nie tylko.

Ameryka, 1899. Era Dzikiego Zachodu chyli się ku końcowi. Gdy napad w położonym na zachodzie mieście Blackwater kończy się katastrofą, Arthur Morgan i gang van der Lindego są zmuszeni uciekać. Na plecach czują oddechy stróżów prawa i najlepszych łowców nagród, więc muszą napadać, kraść i walczyć z całych sił, aby przetrwać w surowym świecie w samym sercu Ameryki. Coraz głębsze wewnętrzne spory grożą rozłamem gangu, a Arthur musi dokonać wyboru między ideałami a lojalnością wobec ludzi, którzy go wychowali.

Red Dead Redemption 2 na PC oferuje szereg graficznych i technicznych usprawnień oraz w pełni wykorzystuje moc obliczeniową komputerów, aby tchnąć życie w każdy zakątek olbrzymiego, bogatego i szczegółowego świata gry. Osiąga to dzięki większej odległości renderowania obiektów, wyższej jakości globalnego oświetlenia i okluzji otoczenia – co poprawia wygląd oświetlenia w dzień i w nocy – lepszym odbiciom i głębszym cieniom w wyższej rozdzielczości, teselacji tekstur drzew oraz poprawionym teksturom trawy i futra, dzięki czemu wszystkie rośliny i zwierzęta wyglądają niezwykle realistycznie.

Red Dead Redemption 2 na PC oferuje także obsługę standardu HDR, rozdzielczości 4K+, wielu monitorów, monitorów szerokokątnych, wyświetlania wyższej liczby klatek i nie tylko.

Red Dead Redemption 2 na PC wprowadza także dodatkową zawartość do trybu fabularnego, w tym nowe misje ścigania zbiegów, kryjówki gangów, uzbrojenie i nie tylko, oraz otwiera bezpłatny dostęp do współdzielonego przez graczy i tętniącego życiem świata Red Dead Online zawierającego wszystkie wprowadzone do tej pory ulepszenia i zawartość, w tym Profesje na pograniczu, czyli specjalistyczne role łowcy nagród, kolekcjonera i handlarza.

Red Dead Redemption 2 na PC to najlepszy sposób, aby poznać jedną z najwyżej ocenianych gier w historii, która zdobyła ponad 250 doskonałych ocen i 175 nagród dla gry roku.

Specyfikacja
RDR2
Producent
Rockstar Games
Wydawca
Rockstar Games
Platforma
PC
Gatunek gry
Akcja
Nośnik
Klucz Rockstar Games Launcher
Tryb gry
Singleplayer
Data wydania
5 listopada 2019
Wersja językowa
Angielski, Polski
Przedział wiekowy
18+
Wymagania sprzętowe (rekomendowane)
Intel Core i7-4770K 3.5 GHz / AMD Ryzen 5 1500X 3.5 GHz, 12 GB RAM, karta grafiki 6 GB GeForce GTX 1060 / 4 GB Radeon RX 480, 150 GB HDD, Windows 10 64-bit
Wymagania sprzętowe (minimalne)
Intel Core i5-2500K 3.3 GHz / AMD FX-6300 3.5 GHz, 8 GB RAM, karta grafiki 2 GB GeForce GTX 770 / 3 GB Radeon R9 280, 150 GB HDD, Windows 7 SP1 64-bit
chat Komentarze (0)