Terminator: Resistance (PC) Klucz Steam

Terminator: Resistance (PC) Klucz Steam

Termin wysyłki: Natychmiast po opłaceniu

• W ramach zakupu produktu cyfrowego otrzymasz wyłącznie klucz do gry.

• Po złożeniu zamówienia i pomyślnym zweryfikowaniu płatności,
  klucz do gry zostanie przesłany na Twój adres e-mail.

• Gra wymaga połączenia z internetem oraz konta Steam.

Opis

Terminator: Resistance

Pierwszoosobowa strzelanka oparta na słynnej filmowej licencji. Gra jest osadzona w czasach wojny z maszynami w przyszłości, której epizody mogliśmy obejrzeć w kultowych filmach Jamesa Camerona: Terminator i Terminator 2: Dzień Sądu.

Akcja ma miejsce w postapokaliptycznym Los Angeles, 31 lat po Dniu Sądu. Głównym bohaterem jest nowa postać z uniwersum Terminatora - Jacob Rivers, żołnierz w ruchu oporu Johna Connora. Jacob to z pozoru tylko zwykły szeregowiec, ale nagle staje się celem Skynetu i musi przeżyć starcie z elektronicznymi mordercami!

Skynet może przegrać wojnę, ale jaka będzie w tym rola Jacoba? Doświadcz historii dziejącej się w przededniu ostatecznej bitwy o losy ludzkości w wojnie z maszynami!

Główne cechy gry

• Wybierz jakim bohaterem chcesz być! Uzbrój się po zęby i strzelaj do wszystkich lub przekradnij się po mieście i zdejmuj wrogów z zaskoczenia. Świat już nie jest tak przyjazny jak kiedyś, teraz musisz odnaleźć to, czego potrzebujesz a czasem nawet wytworzyć to samemu.

• Zmień los ludzkości! Chroń zróżnicowaną grupę ocalałych, w której każdy ma własną historię i motywacje. Wszystko co czynisz wpłynie na ich przyszłość i na zakończenie gry.

• Staw czoła maszynom! Walcz ze znanymi z filmów oponentami, w tym T-800, oraz nieznanymi wcześniej zagrożeniami z uniwersum Terminatora.

Specyfikacja
TERRES
Producent
Teyon
Wydawca
Reef Entertainment
Platforma
PC
Gatunek gry
Akcja
Nośnik
Klucz Steam
Tryb gry
Singleplayer
Data wydania
15 listopada 2019
Wersja językowa
Angielski, Polski
Przedział wiekowy
16+
chat Komentarze (0)