O nas

Serwis eGAMEZONE.PL stworzyliśmy z myślą o fanach gier komputerowych, którzy chcą szybko i niedrogo uzyskać dostęp do najlepszych i najnowszych gier. W naszym sklepie oferujemy bogatą kolekcję gier w wersji box, kluczy do gier oraz sprzętu dla graczy w konkurencyjnych cenach!

Dlaczego my?

Wyróżnia nas bogate doświadczenie na rynku gier przekładające się na bardzo wysoką jakość obsługi Klienta. Zapewniamy prostą, szybką i bezpieczną transakcję.
Kod do gry dotrze automatycznie w ciągu kilku minut od zakupu - bez względu na porę dnia i dzień tygodnia. Równocześnie zachęcamy do śledzenia naszego profilu na Facebooku - nasi Fani jako pierwsi otrzymują informacje o nowościach w sklepie oraz atrakcyjnych promocjach. Kupując u nas, będą Państwo w 100% zadowoleni!

Co gwarantujemy Klientom?

Kupując produkt w naszym sklepie, każdy Klient ma pewność, że otrzyma pełnowartościowy i oryginalny produkt, który otworzy drogę do świata najlepszych gier w niskiej cenie. Produkty są w pełni legalne oraz objęte gwarancją. Jest to możliwe, ponieważ bezpośrednio współpracujemy z najlepszymi producentami gier i sprzętu oraz ich oficjalnymi dystrybutorami, zapewniając naszym Klientom możliwie najlepsze warunki.

Jak zapewniamy bezpieczeństwo transakcji?

Dokładamy wszelkich starań, by każda transakcja w sklepie eGAMEZONE.PL spełniła najwyżej postawione oczekiwania. Dlatego też, zadbaliśmy o jakość obsługi Klienta zarówno udostępniając bezpieczny i sprawnie działający system informatyczny, jak i gwarantując pomoc techniczną. Troszczymy się o sprawny przebieg każdego zakupu, zapewniając szeroki wybór możliwości bezpiecznego przeprowadzenia transakcji - tak, by zamówiony produkt mógł dotrzeć w jak najkrótszym czasie.

Nasze Biuro Obsługi Klienta pracuje:

- od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 - 18:00

W pilnych sprawach po godzinach pracy biura prosimy o kontakt poprzez formularz dostępny tutaj. Postaramy się udzielić informacji w jak najkrótszym czasie.

Kontakt:

e-mail.: info@egamezone.pl