Crash Bandicoot N. Sane Trilogy (PC) Klucz Steam

Termin wysyłki: Natychmiast po opłaceniu

• W ramach zakupu produktu cyfrowego otrzymasz wyłącznie klucz do gry.

• Po złożeniu zamówienia i pomyślnym zweryfikowaniu płatności,
  klucz do gry zostanie przesłany na Twój adres e-mail.

• Gra wymaga połączenia z internetem oraz konta Steam.

79,00 zł (brutto) 64,23 zł (netto)
Brutto

Opis

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy

Uwielbiany przez tłumy jamraj, Crash Bandicoot, wraca do gry ulepszony, podkręcony i roztańczony jak nigdy za sprawą N-samowitej Trylogii - kozackiego pakietu trzech gier! W końcu możesz poznać Crasha Bandicoota lepiej niż kiedykolwiek.

Kręć młynki, skacz i zajadaj wumpy ponownie biorąc udział w epickich przygodach ukazanych w trzech grach, od których wszystko się zaczęło: Crash Bandicoot, Crash Bandicoot 2: Cortex Strikes Back i Crash Bandicoot 3: Warped.

Przeżyj raz jeszcze wszystkie niesamowite chwile w całkowicie odnowionej, prowokującej do owacji na stojąco oprawie i przygotuj się na szaleńcze UMPA-WUMPA!

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy Poziom Stormy Ascent

Poznaj nowy poziom Stormy Ascent z oryginalnej gry Crash Bandicoot. Przy oryginalnej wersji nie został nigdy ukończony i wydany.

Przetestuje on nawet największych wymiataczy! Czy będziesz w stanie pokonać szybko chowające się stopnie, naukowców rzucających flaszkami, latające ptaki, ruchome platformy i żelazne kolce? Pobierz i zagraj w poziom Stormy Ascent!

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy Poziom Future Tense

Zagrajcie w pierwszy od prawie 20 lat NOWY poziom, stworzony specjalnie z myślą o pierwotnej trylogii. Poziom Future Tense, inspirowany poziomem z wodospadem z pierwszej odsłony Crash Bandicoot, oferuje kilka zagadek osadzonych w futurystycznej scenerii z Crash Bandicoot 3: Warped.

Podejmijcie nowe wyzwania w Crash Bandicoot N. Sane Trilogy – unikajcie rakiet, niszczcie roboty i przeskakujcie między laserami, wspinając się po ogromnym, futurystycznym wieżowcu.

Specyfikacja

CBST
Specyfikacja
Producent
Vicarious Visions
Wydawca
Activision Blizzard
Platforma
PC
Gatunek gry
Zręcznościowe
Nośnik
Klucz Steam
Tryb gry
Singleplayer
Data wydania
29 czerwca 2018
Wersja językowa
Angielski
Przedział wiekowy
7+
Wymagania sprzętowe (minimalne)
karta grafiki 2 GB GeForce GTX 660 / Radeon HD 7850, 8 GB RAM, Intel Core i5-750 2.67 GHz / AMD Phenom II X4 965 3.4 GHz, Windows 7

chat Komentarze (0)